Değişim ve İade

 

 

Web sitemizde vermiş olduğunuz siparişlerinizi 7 gün içerisinde Toprak Stor Müşteri Hizmetleri’ni arayıp gerekli bilgileri aldıktan sonra iadesini yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, ürün kutusu, ürün ambalaj ve diğer tüm materyallerin eksiksiz olarak size bildirilen adrese anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO şirketiyle gönderilmesi gerekmektedir.

 

"Mesafeli Satış Sözleşmesi Uygulaması Hakkındaki Yönetmelik Madde 15’e göre tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz."

 

KİŞİYE ÖZEL BASKILI PERDE ürünleri promosyonel perde grubundadır ve  İade - değişim yapılmamaktadır.

 

 

İade gönderimi sırasında kargo firmasından veya iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle ürün ve ürünün materyallerinde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iade işlemi gerçekleştiren müşteriye aittir.

TOPRAK STOR Müşteri Hizmetleri’nin onayı olmayan iade işleminizde; iadeniz kabul edilmeyecek ve gönderiniz teslim alınmayacaktır.


 

İade Edilen Ürünün Parasının Ne Zaman ve Nasıl Geri Alınacağı Hakkında;

 

 

 

 

 


 

TAŞIMA SIRASINDA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNLER

 

Taşıma sırasında hasar görmüş ürünü tespit etmek için;

Kapınıza gelen kargo yetkilisinin yanında ürün ambalajını açarak bir hata veya tahribat olup olmadığını kontrol ediniz ve faturası ile karşılaştırınız. Sorun gördüğünüz takdirde kargo görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanak ile sorunu belirterek ürünü kargo yetkilisine teslim ediniz.

Kargodan ve firmamızdan kaynaklı sorunlarda ürününüz yenisi ile kargo bedeli ödemeden değiştirilmektedir.